Τρίτη, 10 Αυγούστου 2010

Β' Τοπική 1ος Όμιλος. Το πρόγραμμα των 26 αγωνιστικών


Πραγματοποιήθηκε χθες το απόγευμα στις 8 στο ξενοδοχείο Filoxenia της Καλαμάτας η Κλήρωση του Πρωταθλήματος της Α', Β' και Γ' Τοπικής Κατηγορίας της Μεσσηνίας.
Σε ότι αφορά τον όμιλο που αγωνίζεται η ακαδημία της Εράνης, η Νίκη Πλάτης αυτός περιλαμβάνει 26 αγωνιστικές.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των 26 αγωνιστικών έχει ως εξής:









Α' ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Δώριο - Μάνεση
Διαβολίτσι - Ηρακλής Κυπ.
Μικρομάνη - Αμφεια
Βαλύρα - Πλατύ
Νίκη Πλάτης - Αρφαρά
Πάμισος Αριος - Πανθουριακός
Παναθηναϊκός Κ. - Καλό Νερό




2η Αγωνιστική

Διαβολίτσι - Δώριο
Μάνεση - Μικρομάνη
Ηρακλής Κυπ. - Βαλύρα
Αμφεια - Νίκη Πλάτης
Πλατύ - Πάμισος Αριος
Αρφαρά - Παναθηναϊκός Κ.
Πανθουριακός - Καλό Νερό




3η Αγωνιστική

Δώριο - Μικρομάνη
Βαλύρα - Διαβολίτσι
Νίκη Πλάτης - Μάνεση
Πάμισος Αριος - Ηρακλής Κυπ.
Παναθηναϊκός Κ. - Αμφεια
Καλό Νερό - Πλατύ
Πανθουριακός – Αρφαρά




4η Αγωνιστική

Βαλύρα - Δώριο
Μικρομάνη - Νίκη Πλάτης
Διαβολίτσι - Πάμισος Αριος
Μάνεση - Παναθηναϊκός Κ.
Ηρακλής Κυπ. - Καλό Νερό
Αμφεια - Πανθουριακός
Πλατύ – Αρφαρά




5η Αγωνιστική

Δώριο - Νίκη Πλάτης
Πάμισος Αριος - Βαλύρα
Παναθηναϊκός Κ. - Μικρομάνη
Καλό Νερό - Διαβολίτσι
Πανθουριακός - Μάνεση
Αρφαρά - Ηρακλής Κυπ.
Πλατύ – Αμφεια




6η Αγωνιστική

Πάμισος Αριος - Δώριο
Νίκη Πλάτης - Παναθηναϊκός Κ.
Βαλύρα - Καλό Νερό
Μικρομάνη - Πανθουριακός
Διαβολίτσι - Αρφαρά
Μάνεση - Πλατύ
Ηρακλής Κυπ. – Αμφεια




7η Αγωνιστική

Δώριο - Παναθηναϊκός Κ.
Καλό Νερό - Πάμισος Αριος
Πανθουριακός - Νίκη Πλάτης
Αρφαρά - Βαλύρα
Πλατύ - Μικρομάνη
Αμφεια - Διαβολίτσι
Ηρακλής Κυπ. – Μάνεση




8η Αγωνιστική

Καλό Νερό - Δώριο
Παναθηναϊκός Κ. - Πανθουριακός
Πάμισος Αριος - Αρφαρά
Νίκη Πλάτης - Πλατύ
Βαλύρα - Αμφεια
Μικρομάνη - Ηρακλής Κυπ.
Διαβολίτσι – Μάνεση




9η Αγωνιστική

Δώριο - Πανθουριακός
Αρφαρά - Καλό Νερό
Πλατύ - Παναθηναϊκός Κ.
Αμφεια - Πάμισος Αριος
Ηρακλής Κυπ. - Νίκη Πλάτης
Μάνεση - Βαλύρα
Μικρομάνη – Διαβολίτσι




10η Αγωνιστική

Αρφαρά - Δώριο
Πανθουριακός - Πλατύ
Καλό Νερό - Αμφεια
Παναθηναϊκός Κ. - Ηρακλής Κυπ.
Πάμισος Αριος - Μάνεση
Νίκη Πλάτης - Διαβολίτσι
Βαλύρα – Μικρομάνη




11η Αγωνιστική

Δώριο - Πλατύ
Αμφεια - Αρφαρά
Ηρακλής Κυπ. - Πανθουριακός
Μάνεση - Καλό Νερό
Διαβολίτσι - Παναθηναϊκός Κ.
Μικρομάνη - Πάμισος Αριος
Νίκη Πλάτης – Βαλύρα




12η Αγωνιστική

Αμφεια - Δώριο
Πλατύ - Ηρακλής Κυπ.
Αρφαρά - Μάνεση
Πανθουριακός - Διαβολίτσι
Καλό Νερό - Μικρομάνη
Παναθηναϊκός Κ. -Βαλύρα
Πάμισος Αριος - Νίκη Πλάτης




13η Αγωνιστική

Δώριο - Ηρακλής Κυπ.
Μάνεση - Αμφεια
Διαβολίτσι - Πλατύ
Μικρομάνη - Αρφαρά
Βαλύρα - Πανθουριακός
Νίκη Πλάτης - Καλό Νερό
Παναθηναϊκός Κ. - Πάμισος Αριος





Β’ ΓΥΡΟΣ

14η Αγωνιστική

Μάνεση - Δώριο
Ηρακλής Κυπ. - Διαβολίτσι
Αμφεια - Μικρομάνη
Πλατύ - Βαλύρα
Αρφαρά - Νίκη Πλάτης
Πανθουριακός - Πάμισος Αριος
Καλό Νερό - Παναθηναϊκός Κ.




15η Αγωνιστική

Δώριο - Διαβολίτσι
Μικρομάνη - Μάνεση
Βαλύρα - Ηρακλής Κυπ.
Νίκη Πλάτης - Αμφεια
Πάμισος Αριος - Πλατύ
Παναθηναϊκός Κ. - Αρφαρά
Καλό Νερό - Πανθουριακός




16η Αγωνιστική

Μικρομάνη - Δώριο
Διαβολίτσι - Βαλύρα
Μάνεση - Νίκη Πλάτης
Ηρακλής Κυπ. - Πάμισος Αριος
Αμφεια - Παναθηναϊκός Κ.
Πλατύ - Καλό Νερό
Αρφαρά - Πανθουριακός




17η Αγωνιστική

Δώριο - Βαλύρα
Νίκη Πλάτης - Μικρομάνη
Πάμισος Αριος - Διαβολίτσι
Παναθηναϊκός Κ. - Μάνεση
Καλό Νερό - Ηρακλής Κυπ.
Πανθουριακός - Αμφεια
Αρφαρά - Πλατύ




18η Αγωνιστική

Νίκη Πλάτης - Δώριο
Βαλύρα - Πάμισος Αριος
Μικρομάνη - Παναθηναϊκός Κ.
Διαβολίτσι - Καλό Νερό
Μάνεση - Πανθουριακός
Ηρακλής Κυπ. - Αρφαρά
Αμφεια - Πλατύ




19η Αγωνιστική

Δώριο - Πάμισος Αριος
Παναθηναϊκός Κ. - Νίκη Πλάτης
Καλό Νερό - Βαλύρα
Πανθουριακός - Μικρομάνη
Αρφαρά - Διαβολίτσι
Πλατύ - Μάνεση
Αμφεια - Ηρακλής Κυπ.




20η Αγωνιστική

Παναθηναϊκός Κ. - Δώριο
Πάμισος Αριος - Καλό Νερό
Νίκη Πλάτης - Πανθουριακός
Βαλύρα - Αρφαρά
Μικρομάνη - Πλατύ
Διαβολίτσι - Αμφεια
Μάνεση - Ηρακλής Κυπ.




21η Αγωνιστική

Δώριο - Καλό Νερό
Πανθουριακός - Παναθηναϊκός Κ.
Αρφαρά - Πάμισος Αριος
Πλατύ - Νίκη Πλάτης
Αμφεια - Βαλύρα
Ηρακλής Κυπ. - Μικρομάνη
Μάνεση - Διαβολίτσι




22η Αγωνιστική

Πανθουριακός - Δώριο
Καλό Νερό - Αρφαρά
Παναθηναϊκός Κ. - Πλατύ
Πάμισος Αριος - Αμφεια
Νίκη Πλάτης - Ηρακλής Κυπ.
Βαλύρα - Μάνεση
Διαβολίτσι - Μικρομάνη




23η Αγωνιστική

Δώριο - Αρφαρά
Πλατύ - Πανθουριακός
Αμφεια - Καλό Νερό
Ηρακλής Κυπ. - Παναθηναϊκός Κ.
Μάνεση - Πάμισος Αριος
Διαβολίτσι - Νίκη Πλάτης
Μικρομάνη - Βαλύρα




24η Αγωνιστική

Πλατύ - Δώριο
Αρφαρά - Αμφεια
Πανθουριακός - Ηρακλής Κυπ.
Καλό Νερό - Μάνεση
Παναθηναϊκός Κ. - Διαβολίτσι
Πάμισος Αριος - Μικρομάνη
Βαλύρα - Νίκη Πλάτης




25η Αγωνιστική

Δώριο - Αμφεια
Ηρακλής Κυπ. - Πλατύ
Μάνεση - Αρφαρά
Διαβολίτσι - Πανθουριακός
Μικρομάνη - Καλό Νερό
Βαλύρα - Παναθηναϊκός Κ.
Νίκη Πλάτης - Πάμισος Αριος




26η Αγωνιστική

Ηρακλής Κυπ. - Δώριο
Αμφεια - Μάνεση
Πλατύ - Διαβολίτσι
Αρφαρά - Μικρομάνη
Πανθουριακός - Βαλύρα
Καλό Νερό - Νίκη Πλάτης
Πάμισος Αριος - Παναθηναϊκός Κ.